MenuNABÍDKA

×

A kolik to stojí?

O nás

Je nás celkem 9.
Věkový průměr přes 35.
V branži více než 20 let.
Přes 200 projektů za námi.
Věříme číslům a měření.
Na nic si nehrajme.


A když hrajme tak jazz, jindy rock, pop, country a občas i vážnější kousky. Ale hlavně tvrdě makáme, protože nás to baví a věříme, že tím co děláme, měníme svět.Budeme spolupracovat?

To se nejlépe pozná u čaje nebo dobré kávy.

 
Naše práce nás moc baví

Máme veliké štěstí. Naše práce nás moc baví. A když k nám někoho vybíráme, tak tohle je první věc, po které jdeme. Ptáme se: "Jsi na světě rád a máš rád lidi?" A když to zapadne, a má, rádi jej přivítáme v naší skromné přítomnosti. Myslíme si a cítíme, že Vy jako klienti oceníte, když pracujete výhradně s lidmi, co svou práci mají rádi a mají i Vás rádi. S lidmi, kteří Vás respektují a chtějí pro váš projekt jen to nejlepší. 

 

Respektujeme řád věcí

Filosofií, která vystihuje naše fungování, by byl nejspíše taoismus. Děláme věci nevyhnutelné. Neděláme věci zbytné. A hledáme klienty, kteří to mají také tak. Kteří si nechají poradit a ocení, když jim někdo naslouchá a snaží se vymyslet vše elegantně, aby na světě bylo zase o kousek méně chaosu a všem se nám tu lépe žilo. Klientu máme dost, ale neustále hledáme další, s kterými budeme společně měnit svět.